Reklamacja

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń lub wad towarów, które nie zostały spowodowane użytkowaniem, można zgłosić do nas roszczenie z tego tytułu. Należy pamiętać, że jest to roszczenie dotyczące wady towaru, a nie wymiany na inny kolor lub produkt.

Przewodnik po reklamacjach

  1. Czy towary dotarły uszkodzone lub nieprawidłowe? Skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej pod numerem +421 944 006 911 lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem store@greenplantation.com  lub wypełnij poniższy formularz na tej stronie.
  2. Prosimy o zapakowanie zwracanych towarów i wypełnienie formularza reklamacji. Wydrukuj i wypełnij formularz reklamacji. Ostrożnie zapakuj kompletny, czysty produkt, w tym wszystkie akcesoria, aby zapobiec uszkodzeniom podczas transportu, i pamiętaj o dołączeniu do paczki wypełnionego formularza reklamacji.
  3. Przekaż paczkę z towarem przewoźnikowi. Komunikując się z naszym działem wsparcia w celu zgłoszenia reklamacji (punkt 1.), uzgodnimy sposób transportu towarów z powrotem do nas. Zorganizujemy zwrot towarów przez wybranego przez Ciebie przewoźnika lub możesz przynieść towary do nas na Green Plantation, Masarykova 149, Luhačovice 76326, Czech Republic.