Zwrot towaru

Na przykład kupiłeś prezent dla swojego bliskiego miłośnika kawy, ale... czy on już ma ten młynek? Nie ma problemu! Towar wymienimy bez problemu, za darmo i w krótkim czasie w ciągu 14 dni od zakupu.

Przewodnik po zwrocie towaru

  1. Potrzebujesz zwrócić towar w ciągu 14 dni? Skontaktuj się proszę z naszym wsparciem pod numerem tel.: +421 944 006 911, lub skontaktuj się z nami drogą mailową na: store@greenplantation.com, lub wypełnij formularz poniżej na tej stronie.
  2. Przywróć towar do pierwotnego stanu (czysty, nieuszkodzony, kompletny). Tylko w ten sposób możesz go odesłać w pełnej wartości.
  3. Starannie zapakuj towar do przewozu. Dobrze zapakowany towar, aby nie uległ uszkodzeniu w drodze, wyślij wybranym przez siebie przewoźnikiem na adres: Green Plantation, Masarykova 968, Luhačovice 76326, Czech Republic.
  4. Zwrot pieniędzy lub wymiana towaru. Po otrzymaniu zwróconego towaru sprawdzimy produkt i sporządzimy odstąpienie od umowy kupna w ciągu 14 dni. Następnie zorganizujemy zwrot pieniędzy lub wymianę na inny towar lub voucher o tej samej wartości.