Acaia - gdzie kawa jest naprawdę doceniana

Założyciele założyli Acacię z prostą, ale bardzo wymagającą misją: połączyć design i technologię w społeczności kawy specialty. Wierzą, że ekspresy do kawy przyszłości muszą oferować wysokiej jakości usługi, mieć piękny design oraz zintegrowany sprzęt i oprogramowanie. Dlatego Acacia jest na pierwszym miejscu wśród baristów.

Parzenie kawy musi być przeżyciem i przyjemnością jednocześnie, z jaką łatwością można stosować pomiary w bariście. Wagi baristyczne od Acacia przenoszą pomiar na zupełnie nowy poziom. Rozwijaj swoje umiejętności nalewania dzięki wskaźnikowi przepływu w czasie rzeczywistym. Nowa technologia sprawia, że zarówno stabilizacja, jak i pomiar są szybsze, oszczędzając zapracowanym baristom cenny czas.

Branża kawowa jest dziś bardzo wymagająca, dlatego założyciele firmy postanowili stworzyć wagi, które będą zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne. Dlatego obecny zespół Acaia składa się z profesjonalistów z branży kawowej. Najlepszy zespół projektowy i rozwojowy pracuje nad najnowocześniejszymi wagami laboratoryjnymi.