AeroPress - ulubiony sposób parzenia kawy na świecie

Alan Adler, to człowiek, który ułatwił parzenie kawy wszystkim miłośnikom filtrów deep L. Oparł AeroPress na prostocie, jakości wykonania i przystępnej cenie. Dziś corocznie odbywają się Mistrzostwa Świata w piciu kawy przy użyciu AeroPressu.

Założycielem firmy AeroPress, Inc. jest Alan Adler. Marka ta słynie z prostej, alternatywnej metody parzenia kawy, którą można przygotować w każdym miejscu na świecie.

W dzisiejszych czasach kawa z filtrem jest bardziej popularna niż kiedykolwiek. Jednym ze sposobów przygotowania kawy filtrowanej jest użycie AeroPressu. Wykonany jest z wytrzymałego i trwałego tworzywa sztucznego, więc jeśli szukasz kawowego towarzysza podróży i wyjazdów, to z pewnością nie pomylisz się z AeroPressem.

W 2004 roku Alan Adler wpadł na pomysł stworzenia innowacyjnego urządzenia, które będzie lekkie do przenoszenia i które będzie robiło świetną kawę. I tak, rok później w listopadzie, Alan Adler odsłonił przełomowy AeroPress na targach branży kawowej.

Po tym jak kilka lat zajęło Alanowi Adlerowi zdobycie wiarygodności w świecie kawy, rozpoczął on sprzedaż AeroPressu miłośnikom głębokiego L w USA i w ponad 60 innych krajach na całym świecie.

Firma rozkwitła, a AeroPress stał się znany na całym świecie. W 2019 roku rozszerzyli linię produktów AeroPress o podróżny ekspres do kawy AeroPress Go. Dziś Alan i jego zespół stale poszukują ulepszeń i nowych innowacji dla AeroPress.

Alan Adler jest prezesem firmy AeroPress, Inc. Wynalazca i inżynier, który ciągle doskonali swoje umiejętności i tworzy nowe rzeczy dla świata. Jest posiadaczem ponad 40 patentów. Oprócz swoich łodzi, zabawek sportowych Aerobie i ekspresu do kawy, AeroPress zaprojektował systemy oprzyrządowania dla samolotów wojskowych, reaktorów jądrowych i łodzi podwodnych, a także soczewki paraboloidalne dla teleskopów, aby wymienić tylko kilka. Był wykładowcą na Uniwersytecie Stanforda, NASA, Google, Caltech, Princeton, UC Davis i The Royal Aeronautical Society w Londynie.

Alan i jego żona Irene, z którą prowadzi firmę, mieszkają w Los Altos w Kalifornii. W każdy dzień można spotkać Alana w jego warsztacie pracującego nad kolejnym nowym wynalazkiem lub delektującego się pyszną kawą zaparzoną w AeroPressie.

AeroPress jest dla wszystkich miłośników filtrów deep L. Dzięki swojej wytrzymałości i lekkości nadaje się również do podróży. Spakuj AeroPress do plecaka i ciesz się kawą w każdym miejscu na świecie. Wykorzystaj AeroPress do przygotowania kawy nawet dla dwóch osób. Parzenie kawy w AeroPressie jest naprawdę proste. Są dwie metody parzenia kawy, wybierz swoją. Na blogu mamy dla Was proces krok po kroku.