Barista Hustle - profesjonalne laboratorium lepszej kawy i narzędzia dla baristów

Ojcem marki Barista Hustle jest barista, roaster, instruktor szkoleń kawowych i dwukrotny mistrz świata w kawie Matt Perger. Stworzył Barista Hustle, aby pomóc światu robić lepszą kawę.

Zespół Barista Hustle skupia się na edukacji kawowej dla entuzjastów i profesjonalistów na całym świecie. Prowadzą kursy online i dzielą się z baristami ciekawostkami, oryginalnymi badaniami i przydatnymi spostrzeżeniami ze swojego laboratorium kawy, aby mogli je wykorzystać w praktyce.

Dla praktyków za ekspresem do kawy dostarczają zarówno wiedzy, jak i narzędzi baristy do efektywnej pracy. Pierwszy produkt, tamper "Matt's", stał się narzędziem do perfekcyjnego parzenia kawy w najlepszych kawiarniach świata. Inne narzędzia dla lepszej filiżanki kawy to dzbanki na mleko, miseczki cuppingowe lub pomoce do rozprowadzania kawy w portafiltrze.

Rozwój Barista Hustle Tools ponownie oparty jest na wiedzy, praktycznym doświadczeniu i innowacyjnych badaniach na temat kawy. Jednocześnie ich produkty są zaprojektowane dokładnie do profesjonalnego przygotowania kawy. Koncepcja, projektowanie i prototypowanie sprzętu kawowego BH odbywa się oczywiście pod osobistym nadzorem prezesa firmy, Matta Pergera.