BWT - innowacyjna marka, która zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania dla czystej, wysokiej jakości wody w codziennym życiu. 💧🚰

BWT - Best Water Technology to firma, która pomaga uzdatniać wodę za pomocą wkładów filtracyjnych, przedłużając tym samym żywotność ekspresów do kawy. Filtrując wodę zapobiegasz osadzaniu się kamienia w hydraulice urządzenia. Filtracja ma przede wszystkim wpływ na ostateczny smak przygotowanej kawy. Technologia tej marki potrafi rozwiązać każde zadanie i stąd nazwa - Best Water Technology.

Nazwa BWT powstała w oparciu o skrót Best Water Technology. Firma zajmuje się uzdatnianiem wody, a zwłaszcza jej filtracją, która jest bardzo ważna przy przygotowywaniu kawy. Stosujemy wkłady filtracyjne firmy BWT i polecamy je we wszystkich firmach gastro. 

Filtracja wody jest ważnym elementem przygotowania kawy i jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania ekspresu. Ponieważ zła woda może zabić Twój ekspres do kawy zanim się zorientujesz. Jakość wody odgrywa znaczącą rolę w ostatecznym smaku kawy. Dzieje się tak dlatego, że woda zawiera różne minerały, związki chemiczne i osady. Stosunek tych substancji zależy od obszaru, z którego czerpiemy wodę. Oferujemy Państwu różne systemy filtracji firmy BWT, lidera rynku w Europie. Interesujesz się filtracją wody? Mamy dla Ciebie artykuł na blogu.

Na przykład czajniki filtrujące BWT zawierają wkłady z Mg2+, które odfiltrowują kamień i substancje, które nie wpływają na smak wody pitnej. Wystarczy wlać do czajnika wodę z kranu. Woda może być wykorzystana do kawy, herbaty i bezpośredniego spożycia. Dzięki specjalnym filtrom BWT filtrowana woda jest zmineralizowana magnezem.

Motto firmy to For You and Planet Blue, firma chce zachować to, co najlepsze w planecie i przekazać to nam, ludziom.  Ich misją jest rozwijanie ekonomicznych i przyjaznych dla środowiska produktów i usług związanych z uzdatnianiem wody. Firma działa od 1990 roku i dziś Best Water Technology jest europejskim liderem w dziedzinie technologii uzdatniania wody.