Fellow - innowacyjne akcesoria i dodatki dla miłośników kawy i herbaty.

Marka Fellow zasłynęła z wytwornego czajnika Stagg EKG. Czajniki Stagg z wydłużoną gęsią szyjką są wykorzystywane w alternatywnych przygotowaniach kawy. Dzięki gęsiej szyjce możesz stworzyć nieskazitelną filiżankę kawy.

Marka Fellow zasłynęła z czajnika Stagg EKG, który opiera się na wyszukanym wzornictwie i jakości wykonania. Produkty Fellow zawsze odwołują się do łatwości użytkowania z dbałością o szczegóły i w ten sposób Fellow zdobywa nowych fanów wśród konsumentów.

Dzbanek do kawy jest potrzebny zwłaszcza podczas alternatywnego przygotowywania kawy. Oznacza to na przykład, że podczas parzenia kawy w Aeropressie, French Pressie lub dripperze V60. Ale po co używać specjalnego czajnika z wydłużoną gęsią szyjką? Wszyscy chcemy, aby kawa smakowała jak najlepiej. Uzyskuje się to również dzięki odpowiedniej ekstrakcji kawy. Dzięki czajnikowi z gęsią szyjką możemy kontrolować przepływ wody, którą zalewamy kawę. Możemy więc wpływać na dozowanie wody, szybkość i dokładność nalewania. Efektem kontrolowanego nawadniania jest zrównoważona ekstrakcja i wynikający z niej smak kawy. Przeczytaj więcej o tym, dlaczego czajnik z gęsią szyją jest lepszy od konwencjonalnego.