Flair espresso - ręczny ekspres do kawy, który zapewnia doskonałe espresso w dowolnym miejscu na świecie.

Flair espresso, to urządzenie do ręcznego przygotowania espresso. Jest bez elektroniki, więc wszystko zależy od Ciebie. Pasjonaci podróży i miłośnicy głębokiego L mogą się cieszyć. Ponieważ ekspres do kawy Flair może stworzyć pyszne espresso w każdym miejscu na świecie. Ekspres do kawy Flair jest dystrybuowany wyłącznie przez firmę Spa Coffee.

Pomysł na przenośny ekspres do kawy Flair narodził się w głowie wielkiego miłośnika espresso. Zadał sobie proste pytanie: "Jakie jest minimum potrzebne do przygotowania świetnego espresso?". Do opracowania ekspresu do kawy Flair wykorzystano wiedzę z zakresu inżynierii i przemysłu biomedycznego. Kilkadziesiąt prototypów później udało im się wyeliminować wszystkie zbędne zawiłości. Wszystko zostało połączone w prosty, elegancki i niedrogi produkt, który ma spełniać jeden cel - tworzyć doskonałe espresso w każdym miejscu na świecie.

Dzisiejszy świat zawsze się spieszy, żeby gdzieś dotrzeć. Wszystko jest szybsze, wydajniejsze i głośniejsze. Flair uważa jednak, że czasem dobrze jest się trochę pogubić w życiowej podróży. Podróż jest celem. Flair uważa, że domowe jedzenie, jest lepsze od fast foodów, wierzy, że zwalnianie tempa jest tak samo ważne, jak bycie szybkim i sprytnym w życiu. Wierzy, że szczęście bierze się z małych rzeczy, takich jak przytulenie, zachód słońca czy idealnie wyekstrahowana filiżanka espresso. Smak jest tym, co definiuje Flair, a design go wyróżnia.

Wszystko odbywa się ręcznie. Podstawą świetnie smakującego espresso jest odpowiednio zmielona kawa, gorąca woda i ciśnienie. Ciśnienie powinno wynosić 9 barów. Ekspres do kawy Flair nie zapomniał o tym aspekcie i potrafi wytworzyć takie ciśnienie podczas przygotowywania kawy. Dźwignia ekspresu do kawy Flair jest tak zaprojektowana, że siła, którą wywierasz na ekspres, jest pomnożona przez dziewięć. Dzięki temu ciśnieniu kawa jest odpowiednio ekstrahowana i powstaje espresso. Więcej o ekspresie do kawy flair dowiesz się na naszym blogu.