Nuova Simonelli - doskonałe espresso nawet dla najbardziej wymagających entuzjastów kawy. ☕️

Włoskie ekspresy Nuova Simonelli należą do najlepszych na świecie i mogą pomóc nawet początkującym w przygotowaniu świetnego espresso. Ekspresy Nuova Simonelli sprawdzają się w domach, biurach, ale także w firmach, małych przedsiębiorstwach, a przede wszystkim w kawiarniach. Tutaj znajdziesz wszystko, co produkuje ta włoska ikona.

Marka Nuova Simonelli pochodzi z Włoch, mekki espresso. Jego historia sięga 1936 roku. Ten rok to tytułowy tytuł dla pierwszego ekspresu do kawy Orlando Simonelli. Ciśnieniowe zasilanie wodą, elektryczne ogrzewanie, to były elementy pierwszego pionowego ekspresu do kawy. Ten ekspres do kawy był rewolucyjną innowacją na ówczesnym rynku i był pionierem nowego sposobu tworzenia ekspresów do kawy.
Od tego czasu wymyślono niezliczoną ilość modeli Nuova Simonelli. Każdy z nich znalazł jednak honorowe miejsce w swojej historii. Ekspresy Nuova Simonelli mogą zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Tutaj, w Spa Coffee Roastery, mamy dwuparzeniowy ekspres do kawy Nuova Simonelli Aurelia II, który idealnie pasuje do naszego prostego wnętrza i może spełnić wszystkie nasze wymagania.

Wizja Nuova Simonelli jest jasna - spełnić życzenia nawet najbardziej wymagającego klienta. Nuova Simonelli dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu produkuje profesjonalne ekspresy do kawy najlepszej jakości. Nuova Simonelli jest w czołówce technologii parzenia kawy, o czym dobitnie świadczy fakt, że są one częścią konkursu World Barista Championship. Nuova Simonelli chce się ciągle doskonalić i poprawiać. I tak integralną częścią tej wielkiej pracy będą inwestycje w nowe technologie, szkolenia, innowacje projektowe i inne. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co Nuova Simonelli ma dla nas w zapasie w następnej kolejności.