Rocket Espresso - najlepsze włoskie ekspresy do kawy łączące tradycję z innowacyjnością i luksusowym designem. ☕🚀

Rocket Espresso Włoskie ekspresy do kawy są "Fatto a Mano", czyli wykonane ręcznie. Marka powstała w 2007 roku dzięki współpracy Nowozelandczyka Andrew Meo i Włocha Daniele Berenbrucha, którzy do swojej mediolańskiej fabryki przywieźli filozofie z przeciwnych stron świata. Ich celem jest produkcja dźwigniowych ekspresów do kawy najwyższej jakości, przy czym każdy model jest zaprojektowany tak, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Ekspresy do kawy stworzone są z klasycznymi włoskimi elementami wzornictwa. Od podgrzewanych głowic grupy E61, które zapewniają równomierną ekstrakcję, po funkcje takie jak pompy obrotowe i sterowniki PID, ekspresy Rocket Espresso należą do najbardziej zaawansowanych na rynku. Te ekspresy do kawy to najlepszy sposób na wprowadzenie profesjonalnych ekspresów do domu.

Każdy ekspres do kawy Rocket Espresso pozostał zbudowany na bazie Giotto, oryginalnego domowego ekspresu do kawy Rocket Espresso. Od początku istnienia Rocket Espresso wprowadza innowacje i poszerza ofertę o kolejne ekspresy do kawy, łącząc nowoczesną technologię z klasycznym włoskim wzornictwem.