Technivorm: Ręcznie robione ekspresy do kawy z naciskiem na jakość i środowisko. ♻️🌟

Holenderska firma Technivorm tworzy łatwe w obsłudze ekspresy do kawy Moccamaster. Ekspresy Moccamaster tworzą kawę filtrowaną parzoną maszynowo zwaną batch brew. 

Technivorm to holenderska marka produkująca od 1964 roku ekspresy przelewowe lub młynki do kawy. Nawet dzisiaj Technivorm wytwarza swoje produkty ręcznie i wymaga wysokiej jakości i precyzji. Firma posiada certyfikat Speciality Coffee Association (SCA) i dąży do poprawy stanu środowiska naturalnego poprzez stosowanie materiałów pochodzących z recyklingu. Technivorm produkuje niezawodne produkty, którym konsument może w pełni zaufać. Technivorm dba o środowisko, stosując materiały nadające się do recyklingu i zapewniając energooszczędne produkty o długiej żywotności. Produkty Technivorm automatycznie objęte są pięcioletnią gwarancją.

Ekspresy do kawy Moccamaster są starannie zaprojektowane z myślą o żywotności produktu, możliwości recyklingu, łatwości konserwacji i efektywności energetycznej. Dzięki wyjątkowej trwałości i niezawodności działania, filtrujące ekspresy do kawy Moccamaster to bezpieczny i zrównoważony wybór, który spełnia nawet najwyższe oczekiwania. Części o największym zużyciu są łatwo wymieniane na nowe, więc każdy może cieszyć się Moccamasterem przez całe życie przy odpowiednim czyszczeniu i odkamienianiu.