Eureka

Włoska marka profesjonalnych młynków do kawy Eureka pochodzi z Florencji. Młynek jest podstawą dobrze zbalansowanego espresso, więc nie lekceważ jego wyboru.

Młynki do kawy Eureka pochodzą z Florencji we Włoszech. Wysoka jakość, precyzja i niezawodność to hasła przewodnie tej firmy, która reprezentuje 100-letnią tradycję. Do stworzenia wysokiej jakości kawy ważny jest nie tylko wysokiej jakości ekspres do kawy, ale także precyzyjny młynek. Młynki Eureka są w stanie równomiernie zmielić ziarna. Jest to profesjonalny młynek do kawy nadający się do kawiarni lub sklepów z kawą, wyposażony w wysokiej jakości technologię.

Eureka to włoska marka pochodząca z Florencji. Firma została założona przez Aurelio Conti w 1920 roku. Eureka jest na rynku od 100 lat i nie zamierza się zatrzymywać. Eureka jest wiodącą firmą w projektowaniu i produkcji nowoczesnych i eleganckich młynków do kawy.

Misją firmy Eureka jest zapewnienie nienagannej obsługi i dbałości o potrzeby klientów poprzez produkty łączące w sobie wzornictwo, technologię i innowację. Produkty Eureka są całkowicie ręcznie montowane w fabryce we Florencji.

Pamiętaj, aby starannie wybrać młynek do kawiarni. Mielenie kawy ma ogromny wpływ na ostateczny smak filiżanki. Młynek jest tak samo ważny jak ekspres do kawy. Bez dobrego młynka i ekspresu do kawy nie da się zrobić dobrej kawy. Ponieważ za zrównoważonym i świetnie smakującym espresso stoi zawsze idealnie wyregulowany młynek. Mamy artykuł z najważniejszymi informacjami o tym, na co zwrócić uwagę przy wyborze młynka, znajdziesz go na naszym blogu.