Koszyk IMS B62.51TH23E 8-10 g
Koszyk IMS B62.51TH23E 8-10 g
Precyzyjny koszyk do ekspresów do kawy. Ten profesjonalny filtr do espresso zwiększa wydajność ekstrakcji, a tym samym minimalizuje problemy związane z kanalikami i zatykaniem się kawy. Więcej
127,64 zł bez VAT-u (odliczenie VAT)
DPD Pickup ![]() |
0 PLN | 11 PLN |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 PLN | 16 PLN |
PL InPost Paczkomaty Box ![]() |
0 PLN | 14 PLN |
Polish Post PL ![]() |
0 PLN | 20 PLN |
DHL PL ![]() |
0 PLN | 24 PLN |
DHL Express ![]() |
141 PLN | 141 PLN |
Płatność: BLIK, Szybki przelew, Kartą, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Za pobraniem
Kod produktu: K06779
Precyzyjny koszyk do ekspresów do kawy. Ten profesjonalny filtr do espresso zwiększa wydajność ekstrakcji, a tym samym minimalizuje problemy związane z kanalikami i zatykaniem się kawy. Więcej
Kod produktu: K06779
IMS - Profesjonalne sitko do portafiltra
- Precyzyjna mikrometryczna perforacja dna koszyka
- Wysokiej jakości materiał filtracyjny IMS
- Przygotowanie kawy bez zatykania otworów sitka
- ✓ maksymalizacja wydajności ekstrakcji espresso
- ✓ rozwiązanie problemu kanalizacji kawy

Dlaczego warto wymieniać kosz na espresso
Metalowy filtr w portafiltrze jest narażony na trudne warunki każdego dnia. Zarówno podczas parzenia espresso, jak i czyszczenia dźwigni ekspresu. Ryzyko uszkodzenia w wyniku nieostrożnego obchodzenia się z sitkiem portafiltra lub zużycia jest zmniejszone dzięki wysokiej jakości produkcji materiałów, takich jak kosze IMS.
Ze względu na duży wpływ sitka na proces ekstrakcji i smak kawy, to właśnie precyzyjny koszyk IMS daje szansę na przygotowanie idealnego espresso w ekspresie. Bez przelewania kawy, bez zatykania otworów filtra.

| Kolor |
|
|---|---|
| Zalecany rozmiar tampera | 53 mm, 53,4 mm |
| Pojemność kubka | 8, 9, 10 |
| Kompatybilna marka | Breville, Sage |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Perforowana powierzchnia | 30 mm |
| Liczba dawek | 1 |
| Liczba otworów | 253 |
| Średnica otworu | 0,3 mm |
| Twarz | Cylindryczne z płaskim dnem |
| Średnica zewnętrzna | 62,5 mm |
| Średnica wewnętrzna | 54 mm |
| Wysokość (cm) | 2 |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Głębokość (cm) | 6 |
| Kompatybilność z ekspresem do kawy | Breville, Sage |
| Kolor |
|
|---|---|
| Zalecany rozmiar tampera | 53 mm, 53,4 mm |
| Pojemność kubka | 8, 9, 10 |
| Kompatybilna marka | Breville, Sage |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Perforowana powierzchnia | 30 mm |
| Liczba dawek | 1 |
| Liczba otworów | 253 |
| Średnica otworu | 0,3 mm |
| Twarz | Cylindryczne z płaskim dnem |
| Średnica zewnętrzna | 62,5 mm |
| Średnica wewnętrzna | 54 mm |
| Wysokość (cm) | 2 |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Głębokość (cm) | 6 |
| Kompatybilność z ekspresem do kawy | Breville, Sage |

Kolba filtrująca do ekspresu do kawy – którą wybrać?
Jak wybrać koszyk kolby i uzyskać lepszą ekstrakcję espresso? Smaczniejsza kawa z ekspresu dźwigniowego to nasz dzisiejszy temat. Zobaczymy, jak poprawić jego ekstrakcję, stosując odpowiednie kosze kolby.

Jak połączyć uchwyt filtra, koszyk i tamper
Artykuł ten dedykujemy wszystkim baristom, którzy chcą, aby ich espresso przestało być zwykłym napojem kawowym, a stało się wyrafinowanym smakiem boskiego napoju w filiżance. Cóż, jeśli cel ten jest wspierany przez ideał montaż uchwytu filtra-koszyka-ubijaka . Jak je jednak wybrać, aby były kompatybilne zarówno z ekspresem do kawy, jak i ze sobą?























