BIO Jesienne Uczucia | Herbata owocowa - Opakowanie: 50 g
BIO Jesienne Uczucia | Herbata owocowa - Opakowanie: 50 g
Ciesz się jesienią w każdym łyku z organiczną herbatą Autumn Feelings – pysznym połączeniem pikantnych i owocowych nut, które rozgrzeją Twoje zmysły. Dzięki braku kofeiny i naturalnej słodyczy możesz cieszyć się nim o każdej porze dnia Więcej
20 zł bez VAT-u (odliczenie VAT) Cena 0,84 zł za filiżankę doskonałej herbaty
DPD Pickup ![]() |
0 PLN | 11 PLN |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 PLN | 16 PLN |
PL InPost Paczkomaty Box ![]() |
0 PLN | 14 PLN |
Polish Post PL ![]() |
0 PLN | 20 PLN |
DHL PL ![]() |
0 PLN | 24 PLN |
DHL Express ![]() |
141 PLN | 141 PLN |
Płatność: BLIK, Szybki przelew, Kartą, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Za pobraniem
Opakowanie: 50 g 0,42 zł/g Kod produktu: K07107
Ciesz się jesienią w każdym łyku z organiczną herbatą Autumn Feelings – pysznym połączeniem pikantnych i owocowych nut, które rozgrzeją Twoje zmysły. Dzięki braku kofeiny i naturalnej słodyczy możesz cieszyć się nim o każdej porze dnia Więcej
Opakowanie: 50 g 0,42 zł/g Kod produktu: K07107
Herbata z owoców jesieni ORGANIC – Autumn Feelings
- ✔️ ORGANICZNA herbata sypana z owoców jesieni
- ✔️ wybrane składniki pochodzące ze zrównoważonego rolnictwa
- ✔️ owocowy smak i korzenny aromat
- ✔️ wysokiej jakości herbata owocowa sypana bez kofeiny
- ✔️ naturalna słodycz dzięki lukrecji
- ✔️ wlać wodę o temperaturze 100 °C
- ✔️ Pozostawić dawkę 12-15 g/l do zaparzenia na 7-10 minut

Ciesz się jesienną atmosferą z owocową mieszanką herbat Autumn Feelings
Zanurz się w jesiennej atmosferze z organiczną herbatą Autumn Feelings . Ta starannie dobrana mieszanka zawiera kawałki jabłka , imbiru , cynamonu , owoców dzikiej róży , hibiskusa i innych składników. Rezultatem jest harmonijne połączenie pikantnych i owocowych nut , które rozgrzeją Cię w chłodne dni.
Dzięki temu, że nie zawiera kofeiny, możesz cieszyć się tą herbatą o każdej porze dnia. Naturalna słodycz lukrecji i intensywny smak imbiru łączą się z orzeźwiającymi nutami mięty, tworząc niepowtarzalne doznania smakowe .
Przygotowywanie herbaty owocowej
Przygotowanie herbaty jest bardzo proste – wystarczy zalać ją 12–15 g/l wody o temperaturze 100°C , parzyć przez 7–10 minut i cieszyć się świeżym smakiem tej wyśmienitej herbaty owocowej.

Wartości odżywcze herbaty owocowej
100 ml herbaty* zawiera średnio
| Wartość energetyczna: | 9kJ / 2kcal |
| Tłuszcze: | < 0,1 g |
| – w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | < 0,1 g |
| Węglowodany: | < 0,1 g |
| Cukry: | < 0,1 g |
| Białko: | < 0,1 g |
| Sól: | < 0,01 g |
* na bazie naparu przygotowanego z 4 g herbaty na 200 ml wody
Składowanie
Przechowywać w suchym miejscu.
Producent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Republika Czeska NIP: CZ17944759 I.C.: 17944759
Kompozycja
Jabłko, imbir, laski cynamonu, owoce dzikiej róży, korzeń lukrecji, hibiskus, skórka cytryny, mięta pieprzowa, cała werbena.

| Orzecznictwo | BIO |
|---|---|
| Rodzaj herbaty | Owocowy |
| Smak | Słodki, Pełny |
| Formularz | Fragmentaryczny |
| Zawartość kofeiny | Bezkofeinowa |
| Czas wymywania | Długi (5-10 minut) |
| Temperatura wody | Wysoka (90-100 °C) |
| Zalecana dawka | 12-15 g/l |
| Herbaty aromatyzowane | Pikantny, Owocowy |
| Orzecznictwo | BIO |
|---|---|
| Rodzaj herbaty | Owocowy |
| Smak | Słodki, Pełny |
| Formularz | Fragmentaryczny |
| Zawartość kofeiny | Bezkofeinowa |
| Czas wymywania | Długi (5-10 minut) |
| Temperatura wody | Wysoka (90-100 °C) |
| Zalecana dawka | 12-15 g/l |
| Herbaty aromatyzowane | Pikantny, Owocowy |





















