BIO Chiny Pai Mu Tan | Biała herbata - Opakowanie: 50 g
BIO Chiny Pai Mu Tan | Biała herbata - Opakowanie: 50 g
BIO China Pai Mu Tan to biała herbata z drobnymi zielono-brązowymi listkami o delikatnym, kwiatowym smaku. Dzięki niskiej zawartości kofeiny i jasnemu, żółtemu naparowi, idealnie nadaje się do popijania w ciągu dnia. Więcej
31,43 zł bez VAT-u (odliczenie VAT) Cena 1,32 zł za filiżankę doskonałej herbaty
DPD Pickup ![]() |
0 PLN | 11 PLN |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 PLN | 16 PLN |
PL InPost Paczkomaty Box ![]() |
0 PLN | 14 PLN |
Polish Post PL ![]() |
0 PLN | 20 PLN |
DHL PL ![]() |
0 PLN | 24 PLN |
DHL Express ![]() |
141 PLN | 141 PLN |
Płatność: BLIK, Szybki przelew, Kartą, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Za pobraniem
Opakowanie: 50 g 0,66 zł/g Kod produktu: K07101
BIO China Pai Mu Tan to biała herbata z drobnymi zielono-brązowymi listkami o delikatnym, kwiatowym smaku. Dzięki niskiej zawartości kofeiny i jasnemu, żółtemu naparowi, idealnie nadaje się do popijania w ciągu dnia. Więcej
Opakowanie: 50 g 0,66 zł/g Kod produktu: K07101
BIO biała herbata – China Pai Mu Tan z niską zawartością kofeiny
- ✔️ wysokiej jakości biała herbata sypana z niską zawartością kofeiny
- ✔️ delikatny kwiatowy zapach
- ✔️ certyfikowana herbata organiczna
- ✔️ tradycyjna chińska biała herbata
- ✔️ forma całego liścia
- ✔️ woda z wodą o temperaturze 70-80 °C
- ✔️ odstawić na 1,5-2 minuty

Wysokiej jakości organiczna sypana biała herbata z Chin
Odkryj magię BIO China Pai Mu Tan – białej herbaty o delikatnych zielono-brązowych listkach, która zachwyci Twoje zmysły swoim aromatycznym dotykiem. Certyfikat BIO gwarantuje, że produkt był uprawiany bez użycia środków chemicznych, co przyczynia się do jego czystego i naturalnego smaku.
Herbatę tę charakteryzuje delikatny, kwiatowy smak z nutą piwonii oraz jasnożółty kolor naparu . Dzięki niskiej zawartości kofeiny, napój ten idealnie nadaje się do picia w ciągu dnia. Przygotuj filiżankę tej tradycyjnej chińskiej herbaty i ciesz się harmonią smaków.
Przygotowanie białej herbaty
Przygotowanie herbaty jest bardzo proste, wystarczy zalać ją wodą o temperaturze 70-80°C , parzyć przez 1,5-2 minuty , a potem już tylko cieszyć się przyjemnym, delikatnym smakiem białej herbaty.

Wartości odżywcze herbaty
100 ml herbaty* zawiera średnio
| Wartość energetyczna: | 12kJ / 3kcal |
| Tłuszcze: | < 0,1 g |
| – w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | < 0,1 g |
| Węglowodany: | < 0,1 g |
| Cukry: | < 0,1 g |
| Białko: | 0,5g |
| Sól: | < 0,01 g |
* na bazie naparu przygotowanego z 3 g herbaty na 200 ml wody
Składowanie
Przechowywać w suchym miejscu.
Producent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Republika Czeska NIP: CZ17944759 I.C.: 17944759
Kompozycja
Herbata sypana organiczna biała China Pai Mu Tan.
Kraj pochodzenia
Chiny

| Orzecznictwo | BIO |
|---|---|
| Rodzaj herbaty | Biały |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Smak | Dobrze |
| Formularz | Cały liść |
| Zawartość kofeiny | Niski |
| Czas wymywania | Szybko (1-3 minuty) |
| Temperatura wody | Średni (70-80 °C) |
| Zalecana dawka | 12-15 g/l |
| Herbaty aromatyzowane | Kwiatowy |
| Orzecznictwo | BIO |
|---|---|
| Rodzaj herbaty | Biały |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Smak | Dobrze |
| Formularz | Cały liść |
| Zawartość kofeiny | Niski |
| Czas wymywania | Szybko (1-3 minuty) |
| Temperatura wody | Średni (70-80 °C) |
| Zalecana dawka | 12-15 g/l |
| Herbaty aromatyzowane | Kwiatowy |






















