BIO Wietnam Mao Feng | Biała herbata - Opakowanie: 50 g
BIO Wietnam Mao Feng | Biała herbata - Opakowanie: 50 g
BIO Vietnam Mao Feng to najwyższej jakości biała herbata o delikatnym kwiatowym smaku i niskiej zawartości kofeiny, idealna do picia o każdej porze dnia. Dzięki temu , że jest to produkt w formie całych liści i posiada organiczne pochodzenie, zachowuje swoją naturalną jakość i czystość. Więcej
26,67 zł bez VAT-u (odliczenie VAT)
DPD Pickup ![]() |
0 PLN | 11 PLN |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 PLN | 16 PLN |
PL InPost Paczkomaty Box ![]() |
0 PLN | 14 PLN |
Polish Post PL ![]() |
0 PLN | 20 PLN |
DHL PL ![]() |
0 PLN | 24 PLN |
DHL Express ![]() |
141 PLN | 141 PLN |
Płatność: BLIK, Szybki przelew, Kartą, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Za pobraniem
Kod produktu: K07099
BIO Vietnam Mao Feng to najwyższej jakości biała herbata o delikatnym kwiatowym smaku i niskiej zawartości kofeiny, idealna do picia o każdej porze dnia. Dzięki temu , że jest to produkt w formie całych liści i posiada organiczne pochodzenie, zachowuje swoją naturalną jakość i czystość. Więcej
Kod produktu: K07099
Herbata biała organiczna – Wietnam Mao Feng dla miłośników herbaty
- ✔️ wysokiej jakości biała herbata sypana z niską zawartością kofeiny
- ✔️ delikatny kwiatowy zapach
- ✔️ certyfikowana herbata organiczna
- ✔️ forma całego liścia
- ✔️ woda z wodą o temperaturze 70-80 °C
- ✔️ odstawić na 1,5-2 minuty

Wysokiej jakości sypana biała herbata z Wietnamu o kwiatowym aromacie
BIO Vietnam Mao Feng to wyjątkowa biała herbata pochodząca z ekologicznych upraw w Wietnamie . Forma całych liści zachowuje naturalną jakość liści herbaty, które po zaparzeniu tworzą jasny żółtozielony napar o delikatnym kwiatowym aromacie .
Herbatę tę charakteryzuje niska zawartość kofeiny , dzięki czemu idealnie nadaje się do popijania w ciągu dnia. Jej delikatny smak i kwiatowy aromat przypadną do gustu zarówno doświadczonym miłośnikom herbaty, jak i tym, którzy poszukują nowych doznań smakowych. Jest również przyjazny dla środowiska , ponieważ pochodzi z certyfikowanych upraw ekologicznych .
Przygotowanie białej herbaty
Przygotowanie herbaty jest bardzo proste, wystarczy zalać ją wodą o temperaturze 70-80°C , parzyć przez 1,5-2 minuty , a potem już tylko cieszyć się przyjemnym, delikatnym smakiem białej herbaty.

Wartości odżywcze białej herbaty
100 ml herbaty* zawiera średnio
| Wartość energetyczna: | 12kJ / 3kcal |
| Tłuszcze: | < 0,1 g |
| – w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | < 0,1 g |
| Węglowodany: | < 0,1 g |
| Cukry: | < 0,1 g |
| Białko: | 0,5g |
| Sól: | < 0,01 g |
* na bazie naparu przygotowanego z 3 g herbaty na 200 ml wody
Składowanie
Przechowywać w suchym miejscu.
Producent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Republika Czeska NIP: CZ17944759 I.C.: 17944759
Kompozycja
Herbata sypana organiczna biała Wietnam Mao Feng.
Kraj pochodzenia
Wietnam

| Orzecznictwo | BIO |
|---|---|
| Rodzaj herbaty | Biały |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Smak | Dobrze |
| Formularz | Cały liść |
| Zawartość kofeiny | Niski |
| Czas wymywania | Szybko (1-3 minuty) |
| Temperatura wody | Średni (70-80 °C) |
| Zalecana dawka | 12-15 g/l |
| Herbaty aromatyzowane | Kwiatowy |
| Orzecznictwo | BIO |
|---|---|
| Rodzaj herbaty | Biały |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Smak | Dobrze |
| Formularz | Cały liść |
| Zawartość kofeiny | Niski |
| Czas wymywania | Szybko (1-3 minuty) |
| Temperatura wody | Średni (70-80 °C) |
| Zalecana dawka | 12-15 g/l |
| Herbaty aromatyzowane | Kwiatowy |






















