BIO Imbir, kawałki | Herbata ziołowa - Opakowanie: 50 g
BIO Imbir, kawałki | Herbata ziołowa - Opakowanie: 50 g
Odkryj intensywny, korzenny smak ORGANICZNEJ herbaty imbirowej – Ginger Pieces. Ta herbata bezkofeinowa , przygotowana w 100% z organicznego imbiru, jest idealnym towarzyszem chwil spokoju i wyciszenia. Więcej
21,90 zł bez VAT-u (odliczenie VAT) Cena 0,92 zł za filiżankę doskonałej herbaty
DPD Pickup ![]() |
0 PLN | 11 PLN |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 PLN | 16 PLN |
PL InPost Paczkomaty Box ![]() |
0 PLN | 14 PLN |
Polish Post PL ![]() |
0 PLN | 20 PLN |
DHL PL ![]() |
0 PLN | 24 PLN |
DHL Express ![]() |
141 PLN | 141 PLN |
Płatność: BLIK, Szybki przelew, Kartą, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Za pobraniem
Opakowanie: 50 g 0,46 zł/g Kod produktu: K07093
Odkryj intensywny, korzenny smak ORGANICZNEJ herbaty imbirowej – Ginger Pieces. Ta herbata bezkofeinowa , przygotowana w 100% z organicznego imbiru, jest idealnym towarzyszem chwil spokoju i wyciszenia. Więcej
Opakowanie: 50 g 0,46 zł/g Kod produktu: K07093
Herbata imbirowa sypana, wysokiej jakości
- ✔️ wysokiej jakości luźna herbata imbirowa
- ✔️ Certyfikacja ORGANICZNA
- ✔️ pełny smak z pikantnym aromatem
- ✔️ herbata bezkofeinowa , idealna do relaksu i odprężenia
- ✔️ wlać wodę o temperaturze 100°C
- ✔️ odstawić na 5–10 minut

Herbata z organicznego imbiru rozgrzeje Twoje ciało i duszę
Zanurz się w świecie czystej natury z naszą ORGANICZNĄ herbatką imbirową - Ginger Pieces. Każda filiżanka to intensywny, korzenny smak , który rozgrzeje i zachwyci Twoje zmysły. Ta herbata, wyprodukowana w 100% z organicznego imbiru , charakteryzuje się wyjątkową jakością i czystością.
Dzięki braku kofeiny możesz cieszyć się nim o każdej porze dnia , niezależnie od tego, czy szukasz chwili spokoju, czy rozgrzewki po ciężkim dniu. Imbir jest również popularny ze względu na swoją wszechstronność i charakterystyczny smak , dzięki czemu może być świetnym dodatkiem do codziennego dobrego samopoczucia.
Przygotowanie herbaty imbirowej
Przygotowanie herbaty jest bardzo proste – wystarczy zalać ją wodą o temperaturze 100°C , parzyć przez 5–10 minut i cieszyć się przyjemnym, korzennym smakiem tej herbaty.

Wartości odżywcze herbaty imbirowej
100 ml herbaty* zawiera średnio:
| Wartość energetyczna: | 2 kJ / 1 kcal |
| Tłuszcze: | < 0,1 g |
| – w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | < 0,1 g |
| Węglowodany: | < 0,1 g |
| Cukry: | < 0,1 g |
| Białko: | < 0,1 g |
| Sól: | < 0,01 g |
* na bazie naparu zaparzonego z 3 g herbaty na 200 ml wody
Składowanie
Przechowywać w suchym miejscu.
Producent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Republika Czeska NIP: CZ17944759 I.C.: 17944759
Kompozycja
Imbir ORGANICZNY.

| Orzecznictwo | BIO |
|---|---|
| Rodzaj herbaty | Zioła |
| Smak | Pełny |
| Formularz | Cały liść |
| Zawartość kofeiny | Bezkofeinowa |
| Czas wymywania | Długi (5-10 minut) |
| Temperatura wody | Wysoka (90-100 °C) |
| Zalecana dawka | 13-18 g/l |
| Herbaty aromatyzowane | Pikantny |
| Orzecznictwo | BIO |
|---|---|
| Rodzaj herbaty | Zioła |
| Smak | Pełny |
| Formularz | Cały liść |
| Zawartość kofeiny | Bezkofeinowa |
| Czas wymywania | Długi (5-10 minut) |
| Temperatura wody | Wysoka (90-100 °C) |
| Zalecana dawka | 13-18 g/l |
| Herbaty aromatyzowane | Pikantny |
































