BIO Relaks | Herbata ziołowa - Opakowanie: 50 g
BIO Relaks | Herbata ziołowa - Opakowanie: 50 g
Odkryj spokój i harmonię z organiczną herbatą Relax , która łączy w sobie delikatny słodki smak z owocowo-korzennym aromatem. Produkt nie zawiera kofeiny i zawiera starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem chwil relaksu o każdej porze dnia. Więcej
21,90 zł bez VAT-u (odliczenie VAT) Cena 0,92 zł za filiżankę doskonałej herbaty
DPD Pickup ![]() |
0 PLN | 11 PLN |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 PLN | 16 PLN |
PL InPost Paczkomaty Box ![]() |
0 PLN | 14 PLN |
Polish Post PL ![]() |
0 PLN | 20 PLN |
DHL PL ![]() |
0 PLN | 24 PLN |
DHL Express ![]() |
141 PLN | 141 PLN |
Płatność: BLIK, Szybki przelew, Kartą, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Za pobraniem
Opakowanie: 50 g 0,46 zł/g Kod produktu: K07094
Odkryj spokój i harmonię z organiczną herbatą Relax , która łączy w sobie delikatny słodki smak z owocowo-korzennym aromatem. Produkt nie zawiera kofeiny i zawiera starannie wyselekcjonowane, naturalne składniki, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem chwil relaksu o każdej porze dnia. Więcej
Opakowanie: 50 g 0,46 zł/g Kod produktu: K07094
Herbata sypana o jakości ekologicznej Relax
- ✔️ wysokiej jakości mieszanka herbat ziołowych ajurwedyjskich
- ✔️ Certyfikacja ORGANICZNA
- ✔️ słodki owocowo-korzenny smak
- ✔️ połączenie wyselekcjonowanych organicznych ziół i owoców
- ✔️ herbata bezkofeinowa , idealna do relaksu i odprężenia
- ✔️ wlać wodę o temperaturze 100°C
- ✔️ odstawić na 7-10 minut

Podaruj sobie chwilę spokoju i wyciszenia z ekologiczną herbatą Relax
Zanurz się w świecie spokoju z organiczną herbatą Relax . Starannie dobrana mieszanka jabłek , cynamonu , hibiskusa i innych ziół oferuje delikatny i słodki smak z owocowo -korzennym aromatem , który pieści Twoje zmysły. Dzięki braku kofeiny, napój ten idealnie nadaje się na wieczorny relaks , a także do picia o każdej porze dnia.
Każda filiżanka tej organicznej herbaty to harmonia naturalnych składników , która sprzyja relaksowi i dobremu samopoczuciu . Ciesz się chwilami spokoju z herbatą Relax i daj się porwać jej pysznemu smakowi, który przeniesie Cię do świata wolnego od stresu i napięcia.
Przygotowanie herbaty Relax
Przygotowanie herbaty jest bardzo proste – wystarczy zalać ją wodą o temperaturze 100°C , parzyć przez 7-10 minut , a następnie delektować się przyjemnym owocowym, korzennym smakiem tej ziołowej herbaty.

Wartości odżywcze herbaty ziołowej
100 ml herbaty* zawiera średnio:
| Wartość energetyczna: | 2 kJ / 1 kcal |
| Tłuszcze: | < 0,1 g |
| – w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | < 0,1 g |
| Węglowodany: | < 0,1 g |
| Cukry: | < 0,1 g |
| Białko: | < 0,1 g |
| Sól: | < 0,01 g |
* na bazie naparu zaparzonego z 3 g herbaty na 200 ml wody
Składowanie
Przechowywać w suchym miejscu.
Producent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Republika Czeska NIP: CZ17944759 I.C.: 17944759
Kompozycja
Jabłko, cynamon, hibiskus, liście jeżyny, imbir, melisa lekarska, korzeń lukrecji, koper włoski, skórka pomarańczowa, rumianek, goździki, czarny pieprz, kardamon, dziurawiec, szyszki chmielowe.

| Orzecznictwo | BIO |
|---|---|
| Rodzaj herbaty | Zioła |
| Smak | Dobrze, Słodki |
| Formularz | Fragmentaryczny |
| Zawartość kofeiny | Bezkofeinowa |
| Czas wymywania | Długi (5-10 minut) |
| Temperatura wody | Wysoka (90-100 °C) |
| Zalecana dawka | 15-20 g/l |
| Herbaty aromatyzowane | Pikantny, Owocowy |
| Orzecznictwo | BIO |
|---|---|
| Rodzaj herbaty | Zioła |
| Smak | Dobrze, Słodki |
| Formularz | Fragmentaryczny |
| Zawartość kofeiny | Bezkofeinowa |
| Czas wymywania | Długi (5-10 minut) |
| Temperatura wody | Wysoka (90-100 °C) |
| Zalecana dawka | 15-20 g/l |
| Herbaty aromatyzowane | Pikantny, Owocowy |






























