Filtr domowy Ascaso (koszyk) 14 g, 57 mm
Filtr domowy Ascaso (koszyk) 14 g, 57 mm
Koszyk (filtr espresso) do portafiltra do ekspresów do kawy z serii Ascaso Home. Mieści 17 g kawy (2 porcje) i ma średnicę 57 mm.
65 zł
52,85 zł bez VAT-u (odliczenie VAT)
52,85 zł bez VAT-u (odliczenie VAT)
13 punktów do systemu lojalnościowego
DPD Pickup ![]() |
0 PLN | 11 PLN |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 PLN | 16 PLN |
PL InPost Paczkomaty Box ![]() |
0 PLN | 14 PLN |
Polish Post PL ![]() |
0 PLN | 20 PLN |
DHL PL ![]() |
0 PLN | 24 PLN |
DHL Express ![]() |
141 PLN | 141 PLN |
Płatność: BLIK, Szybki przelew, Kartą, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Za pobraniem
Kod produktu: K04243
Parametry
| Zalecany rozmiar tampera | 57 mm |
|---|---|
| Pojemność kubka | 13, 14, 15 |
| Kompatybilna marka | Ascaso, Bazzar:, Imat, La, Lelit, Nemox, Quaha |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Liczba dawek | 2 |
| Liczba otworów | 620 |
| Średnica otworu | 0,42 mm |
| Twarz | Cylindryczne z określoną krzywizną końcową |
| Średnica zewnętrzna | 64 mm |
| Średnica wewnętrzna | 57 mm |
| Wysokość (cm) | 2 |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Głębokość (cm) | 6 |
| Kompatybilność z ekspresem do kawy | Ascaso ARC, Ascaso Basic, Ascaso Dream, Ascaso Elipse, Ascaso Steel, Bazzar: A2, Imat, La Forza, Lelit Anita, Lelit Anna, Lelit Dianna, Lelit Grace, Nemox, Quaha |
| Zalecany rozmiar tampera | 57 mm |
|---|---|
| Pojemność kubka | 13, 14, 15 |
| Kompatybilna marka | Ascaso, Bazzar:, Imat, La, Lelit, Nemox, Quaha |
| Tworzywo | Stal nierdzewna |
| Liczba dawek | 2 |
| Liczba otworów | 620 |
| Średnica otworu | 0,42 mm |
| Twarz | Cylindryczne z określoną krzywizną końcową |
| Średnica zewnętrzna | 64 mm |
| Średnica wewnętrzna | 57 mm |
| Wysokość (cm) | 2 |
| Szerokość (cm) | 6 |
| Głębokość (cm) | 6 |
| Kompatybilność z ekspresem do kawy | Ascaso ARC, Ascaso Basic, Ascaso Dream, Ascaso Elipse, Ascaso Steel, Bazzar: A2, Imat, La Forza, Lelit Anita, Lelit Anna, Lelit Dianna, Lelit Grace, Nemox, Quaha |

Kolba filtrująca do ekspresu do kawy – którą wybrać?
Jak wybrać koszyk kolby i uzyskać lepszą ekstrakcję espresso? Smaczniejsza kawa z ekspresu dźwigniowego to nasz dzisiejszy temat. Zobaczymy, jak poprawić jego ekstrakcję, stosując odpowiednie kosze kolby.
























