BIO Mieszanka Chai Sencha | Mieszanka herbaciana - Opakowanie: 1 kg
BIO Mieszanka Chai Sencha | Mieszanka herbaciana - Opakowanie: 1 kg
BIO Chai Sencha Blend – nowy wymiar zielonej herbaty. To, co najlepsze z obu światów – świeży smak herbaty Sencha i orientalny aromat przypraw Chai. Pyszna alternatywa dla klasycznej czarnej herbaty Chai. Więcej
Opakowanie: 1000 g 0,34 zł/g Kod produktu: K07021
BIO Chai Sencha Blend – nowy wymiar zielonej herbaty. To, co najlepsze z obu światów – świeży smak herbaty Sencha i orientalny aromat przypraw Chai. Pyszna alternatywa dla klasycznej czarnej herbaty Chai. Więcej
Opakowanie: 1000 g 0,34 zł/g Kod produktu: K07021
Zielona herbata z przyprawami Chai o jakości organicznej. Dlaczego on?

Zrównoważ w filiżance Chai z zieloną herbatą Sencha
Odkryj nowy wymiar zielonej herbaty. Nasza organiczna herbata z przyprawami chai i sencha to orzeźwiająca alternatywa dla klasycznej czarnej herbaty chai . Idealny wybór dla miłośników przypraw i zielonej herbaty. Mieszanka Chai Sencha w niekonwencjonalny sposób łączy zieloną herbatę Sencha z intensywnymi nutami indyjskich przypraw, takich jak cynamon, imbir i goździki.
Harmonijne połączenie smaków zapewni Ci poczucie dobrego samopoczucia i równowagi . Jest to doskonała herbata pobudzająca organizm i dodająca energii. Mieszanka przypraw i zielonej herbaty, które są produktami rolnictwa ekologicznego, wspomaga odporność i poprawia trawienie.
BIO Mieszanka Chai Sencha – jak ją przygotować
Odmierzona dawka herbatki ziołowej, tj. 15-20 g/l, zalać wrzącą wodą i pozostawić do zaparzenia na 2-3 minuty .

Wartości odżywcze herbaty
100 ml herbaty* zawiera średnio:
| Wartość energetyczna: | 2 kJ / 1 kcal |
| Tłuszcze: | < 0,1 g |
| – w tym nasycone kwasy tłuszczowe: | < 0,1 g |
| Węglowodany: | < 0,1 g |
| Cukry: | < 0,1 g |
| Białka: | < 0,1 g |
| Sól: | < 0,01 g |
*w przeliczeniu na napar zaparzony z 3 g herbaty na 200 ml wody
Składowanie
Przechowywać w suchym miejscu.
Producent
GreenplantationCom sro Hradisko 467 Luhačovice 76326 Czechy Numer VAT: CZ17944759 Numer identyfikacyjny firmy: 17944759
Kompozycja
BIO herbata zielona China Sencha (54%), BIO cynamon, BIO anyż, BIO koper włoski, BIO imbir, BIO cynamon cejloński, BIO goździki, BIO kardamon

| Orzecznictwo | BIO |
|---|---|
| Rodzaj herbaty | Chai latte |
| Smak | Pełny |
| Formularz | Mieszanina |
| Zawartość kofeiny | Niski |
| Czas wymywania | Szybko (1-3 minuty) |
| Temperatura wody | Wysoka (90-100 °C) |
| Zalecana dawka | 15-20 g/l |
| Herbaty aromatyzowane | Pikantny |
| Orzecznictwo | BIO |
|---|---|
| Rodzaj herbaty | Chai latte |
| Smak | Pełny |
| Formularz | Mieszanina |
| Zawartość kofeiny | Niski |
| Czas wymywania | Szybko (1-3 minuty) |
| Temperatura wody | Wysoka (90-100 °C) |
| Zalecana dawka | 15-20 g/l |
| Herbaty aromatyzowane | Pikantny |

Jak rozpoznać dobrej jakości herbatę sypaną
Co to jest - wysokiej jakości herbata? Jak ją rozpoznać, gdzie kupić dobrej jakości herbatę i dlaczego jakość herbaty jest najważniejsza przy jej wyborze? Dziś poznacie test 4 zmysłów, dzięki któremu rozpoznacie czynniki jakościowe dobrej herbaty.

5 podstawowych właściwości wody do parzenia herbaty
Herbata jest tylko tak dobra, jak woda. Jeśli chcesz uzyskać najlepszy smak, aromat i czystość herbaty, musisz zwrócić uwagę na czystość wody, jej twardość, temperaturę i inne parametry.

Jak przygotować orzeźwiającą mrożoną herbatę?
Lato zbliża się wielkimi krokami, a my szukamy wszelkich sposobów na ochłodę. Wierzymy , że moglibyśmy pićzimny napar litrami, ale niestety nadmiar wszystkiego szkodzi. Zwłaszcza kofeina. Lepiej po czytaj,ile filiżanek kawy jest jeszcze w porządku. Dlatego opracowaliśmy przepis na mrożony napój, który orzeźwi i zachwyci prawie tak samo jak kawa. Mowa o mrożonej herbacie.

9 faktów na temat kofeiny w kawie i herbacie
Kofeina - najważniejsza substancja w kawie, która wpływa na nasz organizm. Ta chemiczna magia dodająca nam energii w codziennym życiu kryje się również w innych roślinach. Innym "dostawcą" kofeiny jest herbata. Jakie są więc różnice w zawartości kofeiny w kawie i herbacie?
Ostatnio skupiliśmy się na kawie i jej wpływie na nasze zdrowie. W poprzednich artykułach poruszaliśmy takie tematy jak kawa i zdrowie kości. Pisaliśmy również o tym, jak kawa wpływa na migreny, odwodnienie i rytm dobowy. Jaki jest związek między piciem kawy a cukrzycą lub jak wykorzystać kawę do promowania utraty wagi.



















