Pesado basket 26,5 20 g
Pesado basket 26,5 20 g
Pesado Filter Basket to wysokiej jakości koszyk do ekspresów do kawy, zaprojektowany z myślą o optymalnej ekstrakcji kawy i długiej żywotności. Więcej
112,20 zł bez VAT-u (odliczenie VAT)
DPD Pickup ![]() |
0 PLN | 11 PLN |
|---|---|---|
DPD ![]() |
0 PLN | 16 PLN |
PL InPost Paczkomaty Box ![]() |
0 PLN | 14 PLN |
Polish Post PL ![]() |
0 PLN | 20 PLN |
DHL PL ![]() |
0 PLN | 24 PLN |
DHL Express ![]() |
141 PLN | 141 PLN |
Płatność: BLIK, Szybki przelew, Kartą, Google Pay, Apple Pay, PayPal, Za pobraniem
Kod produktu: K05981 EAN: 807720714251
Pesado Filter Basket to wysokiej jakości koszyk do ekspresów do kawy, zaprojektowany z myślą o optymalnej ekstrakcji kawy i długiej żywotności. Więcej
Kod produktu: K05981 EAN: 807720714251
Pesado portafilter basket 26,5 - 19-21g: precyzja i jakość w jednym
Pesado, we współpracy z IMS, stworzyło ten filtr z naciskiem na wysoką precyzję, spójność i trwałość. Filtr oferuje szereg zalet:
- Jednolita ekstrakcja dzięki zwiększonej liczbie otworów w kształcie lejka.
- Wszystkie otwory są mierzone i precyzyjnie rozmieszczone, aby zapewnić identyczną wydajność.
- Otwory pokrywają całą powierzchnię ekstrakcji aż do krawędzi kosza, co pozwala na większe pokrycie pączka kawy.
- Polerowana powierzchnia zapobiega zatykaniu i blokowaniu otworów, zmniejszając ilość osadów i zużycie elementów.
| Zalecany rozmiar tampera | 58 mm, 58,4 mm |
|---|---|
| Pojemność kubka | 19, 20, 21 |
| Perforowana powierzchnia | 49 mm |
| Liczba dawek | 2 |
| Liczba otworów | 715 |
| Średnica otworu | 0,3 mm |
| Twarz | Cylindryczne z płaskim dnem |
| Średnica zewnętrzna | 70 mm |
| Wysokość (cm) | 2 |
| Szerokość (cm) | 7 |
| Głębokość (cm) | 7 |

Kolba filtrująca do ekspresu do kawy – którą wybrać?
Jak wybrać koszyk kolby i uzyskać lepszą ekstrakcję espresso? Smaczniejsza kawa z ekspresu dźwigniowego to nasz dzisiejszy temat. Zobaczymy, jak poprawić jego ekstrakcję, stosując odpowiednie kosze kolby.

























![Kosz do portafiltera High Extraction Pesado He[%] Large 19-21 g. Kosz do portafiltera High Extraction Pesado He[%] Large 19-21 g.](https://lazenskakava.s24.cdn-upgates.com/_cache/1/3/1356f09612b05ec8d0012bab7699b7e6-pesado-he-large-19-21-g.jpg)
![Koszyk do portafiltrowania High Extraction Pesado He[%] Large 19-21 g. Koszyk do portafiltrowania High Extraction Pesado He[%] Large 19-21 g.](https://lazenskakava.s24.cdn-upgates.com/_cache/5/d/5dad1e3d3d8953be552ad5f62e1c9dbf-pesado-he-large-19-21-g.webp)


